Bitcoin News Today

Plotki o pojawieniu się Bitcoina w PayPal i Venmo wpływają na Bitcoina
PayPal musi jeszcze potwierdzić dodanie wsparcia dla Bitcoinów
Analitycy i inwestorzy zmieniają się w byka, oczekując, że Bitcoin wzrośnie do 12 tys. dolarów.
Bitcoin News Today – Cyfrowa przestrzeń walutowa jest znana jako przestrzeń zmienna. Podczas gdy te cyfrowe aktywa zyskują coraz większą popularność i są przyjmowane każdego dnia, ich ceny są nadal kontrolowane przez kilka czynników. Bycze wiadomości wokół cyfrowej waluty mogą spowodować wzrost jej ceny, podczas gdy odwrotnie może być w przypadku wiadomości niedźwiedzich.

Ostatnio, pogłoski o Bitcoin (BTC) przybywających do PayPal wpłynęły na cyfrową walutę, a wielu inwestorów ma wysokie oczekiwania. Inwestorzy zaczynają ponownie oceniać szanse na wzrost cen Bitcoinów z powodu nagłych sugestii, że Bitcoin trafia do PayPala i Venmo.

Cena Bitcoinów (BTC) Cena dzisiaj – BTC / USD

# Nazwa Cena 24H %
1 bitcoinBitcoin(BTC) $9,387.50
-2.06%

Plotki o BTC Przychodząc do PayPal’a zwiększają nadzieje tradera

Wiadomość o tym, że Bitcoin przyjeżdża do Venmo i PayPal może być tylko plotką. Jednakże, niektóre z najbardziej znanych nazwisk w cyfrowej przestrzeni walutowej zaczynają się robić bycze. Według doniesień, PayPal – firma zajmująca się procesorem płatności – rzekomo planowała zakup i sprzedaż waluty cyfrowej dla swoich 305 milionów użytkowników. Po tym, jak wiadomości dotarły do sedna sprawy, cena Bitcoin (BTC) przekroczyła 9.600 dolarów.

Firma odmówiła jeszcze potwierdzenia swoich planów. Jednak media społecznościowe są zalewane falą optymizmu, a wielu z nich z zadowoleniem przyjmuje ten ruch, jednocześnie wskazując na jego ironię. Dla Maxa Keisera – gospodarza RT – ruch ten wydawał się być związany z przewagą konkurencyjną. Siostrzana firma Twitter – Square wprowadziła w ubiegłym roku wsparcie BTC i odniosła wielki sukces. Na tweetrze, powiedział:

„#Wbudowana teoria gry Bitcoin’a uderza ponownie. PayPal, widząc $SQ zabijającego z BTC, jest zmuszony do podjęcia BTC lub ponieść ogromne konsekwencje konkurencyjne“.

Poczucie satysfakcji wśród zwolenników BTC może być uzasadnione. W ciągu ostatnich kilku lat procesor płatności zasłynął jako krytyk kryptokurwalutowy, odmawiając przyjęcia idei wspierania waluty cyfrowej. Ponadto, kwestie techniczne i pułapki bycia fiat pośrednikiem oznaczają, że firma stała się podprogową reklamą korzyści Bitcoin.

Handlowcy są oko $ 12k BTC

Bycze wiadomości o pojawieniu się Bitcoina w PayPalu sprawiły, że niektórzy analitycy zmienili swoje poglądy na temat akcji cenowej cyfrowej waluty. Przerwa ponad 9.600 dolarów punkt płotek zwiększa szanse na powrót Bitcoin do zakresu pięciu cyfr. Wielu analityków uważa, że jeśli tak się stanie, cena waluty cyfrowej przełamie się powyżej 12 tys. dolarów.

Na tweet’cie pewien kryptoanalityk – George – powiedział, że obecny poziom cen zapewnia ostatnią szansę saloonu dla niedźwiedzi chcących skrócić cyfrową walutę. Powiedział:

„Jeśli jesteś niedźwiedziem, to właśnie tutaj skracasz IMO. Zamiana wysokich cen prosto w dzienną podaż. Czysty poziom unieważnienia.“